Akademiowo i miszmasz totalny

14:14:00

Od grudnia zapewne będę mieszkała gdzie indziej i OBY to było Bemowo bądź Wola, trzymajcie kciuki:) Oby też udało się to tak pogodzić, żebym mogła dalej mieszkać z ludźmi,z którymi mieszkałam dotąd. Bo ogólnie, do początku grudnia mamy się wyprowadzić. Wszyscy czworo.

Z tegoż powodu humor mam taki sobie.

Acz są też plusy.

Od niedawna jestem w zespole ds. PRu Akademii Przyszłości i cieszę się, że mam więcej rzeczy do zdziałania, bo momentami aż mnie 'nosi'. :) Tak oto okazało się, że niekoniecznie rezygnacja awansu z tutorki na koliderkę jest złym pomysłem, bo pozostanie w dotychczasowym zespole i  jednoczesne przyłączenie się do zespołu ds. PRu w zupełności mnie uszczęśliwia. Oraz 'łechcze' mą próżność (jako, że propozycja wyszła zupełnie nie ode mnie...) więc jest zacnie :)

Hmmm... Jeśliby ktoś czuł dużą wewnętrzną potrzebę zrobienia czegoś dobrego dla innych i zaangażowania się w coś fajnego, to chciałam zaprosić do zostania wolontariuszem Akademii Przyszłości w Warszawie, bo tak się złożyło, że dalej dużo dzieci nie ma swoich tutorów. Osobiście bardzo polecam i zachęcam, w razie pytań chętnie odpowiem. Poniżej link do miejsca, gdzie można się zarejestrować:Zostań tutorem Akademii Przyszłości

Poza tym Haloween to Haloween i tak się to przejawiło w naszym mieszkaniu:
Jestem autorką tegoż najmniejszego lampionu, ten wieeelki stworzyła moja utalentowana współlokatorka :)

Idę więc sobie 'beztrosko' wpadać w nieco wisielczy nastrój, napisać kilka obiecanych tekstów i cieszyć się diabolicznie z faktu, że mam oto nieco wolnego czasu. Trzymajcie kciuki żeby było pozytywnie!

You Might Also Like

3 komentarze

 1. Czemu musicie się wyprowadzić? ;)
  Widzisz, nie zawsze awans jest czymś dobrym, można zyskać co innego ;d A co do dyń- piękne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Margerytka,trzymam kciuki za Bemowo lub Wolę:) i wspieram Cię ciepłymi myślami z baaardzo daleka. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. a mogłabyś mi opowiedzieć coś więcej o Akademii Przyszłości? Myślałam nad tym, żeby się to wkręcić, niestety nie w Warszawie, tylko w Katowicach, przeglądnęłam stronę, ale chciałabym wiedzieć jak to wygląda tak od środka.
  dynie cudne i powodzenia w poszukiwaniu mieszkania! :):)

  OdpowiedzUsuń

Chwal jeśli chcesz, skrytykuj jeśli musisz, pytaj jeśli potrzebujesz :-)

Nie musisz się logować, ale będzie mi miło, jeśli się podpiszesz.

Subscribe