Miszmasz wiosenny

12:17:00

Jakoś mi nieswojo bo z dnia na dzień z zastępcy lidera stałam się liderką zespołu wolontariuszy. W Akademii Przyszłości. Bo wszyscy zainteresowani i decyzyjni zgodnie stwierdzili że skoro dotychczasowy lider chce odpocząć, nadaję się idealnie.


Różnica jedynie taka, że to, czym przez ostatnie miesiące zajmowałam się "za mojego lidera" teraz będzie już zupełnie zależało ode mnie, na moją odpowiedzialność... Dziwnie mi z tym jakoś.

I jakoś samo się przypomina zamieszanie sprzed roku kiedy to bardzo mi zależało na awansie na lidera zespołu a ktoś mi to uniemożliwił stwierdzając, że ... nie teraz. I jak inaczej na to patrzę teraz. Jak napisałam koleżance:

gdzieś mi ostatnio wpadło w oczy takie zdanie że nieraz wydaje nam się że nie jesteśmy na coś gotowi w 100% ale tak naprawdę nie da się być na 100% i gdyby nie niespodziewane wydarzenia nigdy byśmy się na różne rzeczy nie odważyli. to pokrótce o mnie :)

A niebawem Półmaraton. Eh, a miałam zrezygnować z liderowania na imprezach Fundacji Maraton Warszawski. Ale znów mnie skusiło to, że tak mnie to pozytywnie nakręca.

No a później już kwiecień, pierwszy weekend kwietnia spędzam w Krakowie na Zjeździe Regionów w związku z czym doczekać się nie mogę :D

W ogóle mam wrażenie że ostatnio mi się wszystko jakoś samo układa, "mówisz i masz", zmieniłam trochę podejście a wszystko po kolei zmieniło się również i jakoś tak jak z płatka idzie. Aż gdzieś tam w zakątku głowy czai się myśl: jak długo może być tak do bólu OK?

I zdjęć kilka wiosennych, zrobionych w biegu ;) Wie ktoś może co to za kwiatuszki?
Dzięki Karioce już wiem że to przebiśniegi, choć niebieskie :) A jednak cebulica.
You Might Also Like

4 komentarze

 1. Gratulacje awansu! I życzę samych pięknych chwil w Krakowie!

  OdpowiedzUsuń
 2. tak długo będzie dobrze, dopóki w głowie będzie dobrze :-)
  gratuluję ... wszystkiego :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś w tym jest... że dopóki w głowie będzie dobrze, będzie w ogóle dobrze :)
   Czasem mi ciężko uwierzyć że jest coraz bardziej OK, a wszystko wskazuje na to że może być jeszcze lepiej :)

   Usuń

Chwal jeśli chcesz, skrytykuj jeśli musisz, pytaj jeśli potrzebujesz :-)

Nie musisz się logować, ale będzie mi miło, jeśli się podpiszesz.

Subscribe