Bukiet kwiatów czyli kilka linków wartych polecenia :)

18:14:00Pomyślałam, że podzielę się z Wami czymś, co sama cenię, więc dzielę się dziś kilkoma linkami, które podbiły moje serce:

Riennahera o tym, czy ktoś, kto czuje się nieco jak kosmita może nawiązywać fajne kontakty i cieszyć się sympatią ludzi. A raczej: jak może to osiągnąć i co będzie przy tym przydatne. Czyli
Networking dla introwertyków, elfów i innych nieogarów

Ania o tym, jak przebrnąć przez mega przykre sytuacje bez dodatkowego szkodzenia sobie:

Kilka słów o emocjach, dojrzałości, agresji i o tym, jak nasza kultura wstrzymuje ludzi w rozwoju. To jeden z tekstów, które w tym tygodniu bardziej zapadły mi w pamięć, choćby dlatego, że autor nie popada w skrajności i ma bardzo wyważone poglądy:

Próba odpowiedzi na odwieczne pytanie, czy mężczyzna powinien płacić za kobietę czy nie :)

Ciekawy pomysł, jak wymyśleć nowy wystrój mieszkania i sprawdzić, czy takie a nie inne ustawienie mebli się sprawdzi, czyli nietypowy pomysł na meblowanie mieszkania.

Andrzej pisze o 14 ciekawych przekąskach prosto z Nowego Jorku. Niektóre mnie zaintrygowały, innych nie spróbowałabym za skarby świata, ale tak czy inaczej, warto zajrzeć :)

Martwisz się, że ktoś się nie odzywa, bo pewnie się na Ciebie obraził, albo koleżanka wyświetla Twoje wiadomości na fb i nie odpisuje, a Ty masz zaraz czarne myśli i nazywasz ją zołzą, zastanawiając się jednocześnie czym jej podpadłaś? Przeczytaj TEN tekst Riennahery, warto :)

Ciekawy tekst o tym, skąd się wziął m.in. symbol dolara, pacyfy czy małpki, fajnie wiedzieć, skąd mają źródło często przez nas aktualnie widywane i używane symbole - czyli tekst Skąd wzięły się popularne symbole.

Czego każdy ojciec może się nauczyć od rycerzy Jedi - Zuch zaskoczył mnie totalnie, pewnie jeszcze nieraz do tego tekstu wrócę, jest świetny!

You Might Also Like

0 komentarze

Chwal jeśli chcesz, skrytykuj jeśli musisz, pytaj jeśli potrzebujesz :-)

Nie musisz się logować, ale będzie mi miło, jeśli się podpiszesz.

Subscribe