Niesamowity weekend w Krakowie czyli Zjazd regionów Akademii Przyszłości

10:30:00

Mój weekend w Krakowie wyszedł zupełnie niespodziewanie... to znaczy, dowiedziałam się tuż przed że mam szansę tam pojechać i czy chcę. Chciałam. W związku z tym błyskawicznie zmieniłam swoje plany, zabrałam się za układanie nowych planów i organizowanie i tak oto w piątkowe przedpołudnie miałam już bilet do Krakowa a o 16ej byłam już w tym pięknym mieście.

Nie wiedziałam, co dokładnie mnie czeka. Wiedziałam, że jadę na Zjazd Regionów Akademii Przyszłości i że czekają mnie szkolenia, poznawanie ludzi i ciekawe spędzanie czasu. Okazało się, że jakiekolwiek wyobrażenia, jakie mogłabym mieć, to było o wiele za mało bo rzeczywistość totalnie przerosła moje najśmielsze marzenia.

Samo to, że spotkałam baaaardzo pozytywnie zakręconych ludzi z całej Polski, którzy mają podobne ideały do moich własnych było super. A spędzenie z nimi tego weekendu było wyjątkowym doświadczeniem. I nieważne, czy była to szalona inauguracja, czy wspólny spacer po Krakowie, gra miejska  której braliśmy udział, wspólne budowanie 'placu zabaw' dla podopiecznych Fundacji Mam Marzenie... czy długie rozmowy do późna w hostelu...  spotkanie z księdzem Stryczkiem, czy z naszymi "szefowymi" całej Akademii. Za każdym razem zbudzało to tyle emocji, że później potrzeba było czasu by się odnaleźć i nie zgubić tego czegoś ważnego.

Było pięknie i niesamowicie.

Mam nadzieję że kontakt nam się nie urwie... Że dalej będzie tak pozytywnie jak było ostatnio, kiedy te spólne doświadczenia tak nas do siebie zbliżyły.

I ach ten magiczny Kraków.... byłam w tym mieście drugi raz i zakochałam się po uszy:

Czeka mnie teraz dojście do ładu ze zdjęciami i podzielnie się nimi:)   

O wiele trudniej dojść do ładu z emocjami i zachować na przyszłość to, co takie ulotne...

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Teraz masz fantastyczne wspomnienia na długi długi czas. Dobrze, że podjęłaś taką decyzję, jak widać, spontanicznie podjęte mają jakąś magiczną moc :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! Wspomnienia ze zjazdów w Krakowie są zawsze niezapomniane. A kontakty nie urwą się na pewno :)

   Usuń
 2. Musisz zamieścić zdjęcia z Krakowa:) plisam Margerytko:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ania Wilczyńska16 maja 2012 19:03

  Jakaż to radość dla "szefowej" AKADEMII :) Pozdrawiam Cię ciepło z Krakowa!

  OdpowiedzUsuń

Chwal jeśli chcesz, skrytykuj jeśli musisz, pytaj jeśli potrzebujesz :-)

Nie musisz się logować, ale będzie mi miło, jeśli się podpiszesz.

Subscribe