Projekt WYLUZUJ: maj

17:50:00

Maj będzie pod hasłem: pozytywne nastawienie :)Jak?

Otóż...
Miałam inny pomysł na maj ale życie zweryfikowało.
Jako że ostatnio wpadam w jakieś niefajne nastroje, potrzebuję motywacji i pozytywnego nastawienia, stwierdziłam, że po pierwsze rozbuduję wszystko to, co może mi pomóc się pozytywnie nastroić i... podzielę się tym z Wami :) Tak więc w maju...

Napiszę nieco więcej o tym, jak się miewa mój Słoik Sukcesów i jakie mam wrażenia po czterech miesiącach jego użytkowania.

Podzielę się skąd wziął się pomysł na mój własny Indeks Sukcesów, co ma z tym wspólnego Akademia i czemu mój własny będzie dla mnie wyjątkowo cenny- i jak to on mnie 'znalazł'.

W sumie skoro tak, to chyba wypadałoby też napisać co w tym pozytywnym nastawieniu czerpię z Akademii i jej założeń- bo gdzieś tam sobie zdaję sprawę, że przecież na to kim jestem aktualnie złożyło się wiele rzeczy, a bycie wolontariuszem Akademii Przyszłości- bardzo mocno.

Przyznam się, jak 'kolekcjonuję' historie pozytywnie mnie nastrajające, skrawki, strzępki wspomnień i miłych chwil - i co zrobiłam by były namacalne.

Napiszę o tym, co sprawia, że się uśmiecham, że nawet zły, ciężki czy dziwny dzień staje się odrobinę lepszy tylko dlatego, że ... no właśnie, co?

Popełnię też post o RTZ, na czym to polega i jak fajnie zapamiętać ciekawostki z tym związane.

I przyznam się też jaka książka pomaga mi nabrać pozytywnego nastawienia, zamiast marudzić i martwić się.

A, no i właśnie: MAJ ogłaszam miesiącem bez marudzenia i narzekania! 31 dni bez marudzenia i narzekania- czy to możliwe? Co się nie da? Da się! :) Konkret polega na tym, że owszem, mogę na coś zwrócić uwagę, że mi się nie podoba, ale zdecydowanie odpadają sytuacje w stylu: ojjj jest źle, o jaka masakra, nie podoba mi się to... nie podoba mi sie tamto... w ogóle to nic nie da się zrobić... nie wiem co zrobić. O nie!

You Might Also Like

2 komentarze

  1. oj tam, jak masz ochotę pomarudzić to marudź, potem i tak przyjdzie słońce, dawno zauważyłam, że dajesz radę i widzisz to, co cieszy:*
    Trzymaj się!

    OdpowiedzUsuń

Chwal jeśli chcesz, skrytykuj jeśli musisz, pytaj jeśli potrzebujesz :-)

Nie musisz się logować, ale będzie mi miło, jeśli się podpiszesz.

Subscribe