Urodzinowo ;)

00:26:00

Jest noc, a ja po pięknym dniu uśmiecham się do siebie i zbieram myśli by napisać tutaj parę słów. Na biurku bukiet różowej koniczyny i jaśminu, zerwany przy okazji robienia zdjęć zachodu słońca w parku.
A jeszcze wcześniej miło spędzony czas z bliską mi osobą, spacer, lody i kawa w miłym miejscu, mnóstwo uśmiechu i rozmów o wszystkim :) Później samotne zdjęcia, szukanie słońca, piękna i ... spokoju w sobie.

Śmiało mogłabym rzec, że dwa lata temu byłam bez wątpienia o wiele smutniejszą i bardziej zagubioną osobą. Dwa lata temu czyli w dniu moich 24 urodzin, spędzałam czas z moim aktualnie byłym chłopakiem. Czułam, że coś się kończy. I faktycznie, rozstaliśmy się kilka miesięcy później.
Ostatnie dwa lata bez najmniejszej przesady były najlepszym czasem mojego życia. Pozostaje mi mieć nadzieję, że kolejne będą jeszcze lepsze, a zanim przyjdą kolejne urodziny, będę jeszcze szczęśliwsza niż jestem aktualnie.

Dalej bywam zagubiona, jednak głęboko wierzę, że dam sobie z tym radę:)

Poniżej kilka zdjęć z dziś :)
You Might Also Like

8 komentarze

 1. niech Ci się spełnią marzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ma..rgerytko, wszystkiego o czym zamarzysz, co spełnienie i radość Ci przyniesie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego. Niech Ci się wszystkie ścieżki połączą w jedną ścieżkę. Obyś znalazła spokój i była dla siebie mocnym oparciem.
  I abyś zawsze miała dostęp do tego co jest Twoim udziałem - dostrzeżenia piękna na zewnątrz i rozwinięcie tego, w widzenie piękna i siły w sobie. tego Ci życzę, oddana czytająca z ukrycia, Mar

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło, dziękuję :*
   Jak dobrze wiesz czego właśnie pragnę :)

   Usuń
 4. I jak tu Cię zasypywać kwieciem, gdy masz tyle własnych zdjeć? :)

  Dasz i będą! Buziaki!

  OdpowiedzUsuń

Chwal jeśli chcesz, skrytykuj jeśli musisz, pytaj jeśli potrzebujesz :-)

Nie musisz się logować, ale będzie mi miło, jeśli się podpiszesz.

Subscribe