Twórczo:)

22:44:00Znów podbudowujące wiadomości związane z moją pracą mgr:)
Dziękuję wszystkim za gratulacje i miłe słowa :) Wszystko to razem sprawia, że mi mega pozytywnie :)

Popełnię chyba pewne opowiadanie, bo potrzeba mi słów, które pomogą mi poukładać pewną historię... zmyślenie... fikcja i trochę, troszkę prawdy. Jak cudownie że mam pisanie, że mogę sobie coś w ten sposób opowiedzieć.

Chociaż, przyznaję: zaczęłam w wolnych chwilach pisać coś nowego, co planuję wysłać na kolejny konkurs literacki. Tym razem wspieram pewną akcję, rozkręconą niedawno w pewnym małym miasteczku na Śląsku. Uważam, że warto, poza tym myślę, że mam coś do opowiedzenia na też temat. Jednakowoż, żeby nie odebrać sobie możliwości publikacji, nie mogę opublikować nawet fragmentu tutaj :)
Kto ciekawy, niech pisze na priv- jak na razie napisałam jedną stronę i ciekawa jestem, jak by się taki pomysł podobał., może niebawem napiszę coś-niecoś o samym zamyśle, wszak fabułę mam już zaplanowaną a zwłaszcza główne wątki :)

I jest... ktoś, kto często do mnie pisze, chce mieć ze mną kontakt i... to ja czasem mam poczucie, że to za dużo, że kontakt dzień w dzień to za dużo, nie mam czym oddychać niemal, ja... potrzebuję czasu tylko dla siebie, niezależnie d tego, jak bardzo go lubię.

You Might Also Like

2 komentarze

  1. No, niech ten ktoś zachowa umiar, bo jeszcze Cię wystraszy:)Ja o prace na konkurs nie pytam. Jak weźmiesz udział i wygrasz,a potem będziesz mogła publikować dać znać gdzie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czasami - nie patrząc nawet na to, jak bardzo kogoś lubimy - trzeba odetchnąć. Może delikatna sugestia?
    Trzymam kciuki za pisanie i konkurs ;)

    OdpowiedzUsuń

Chwal jeśli chcesz, skrytykuj jeśli musisz, pytaj jeśli potrzebujesz :-)

Nie musisz się logować, ale będzie mi miło, jeśli się podpiszesz.

Subscribe