T jak... Telepatycznie

21:16:00
Macie tak czasem, że pomyślicie sobie: Mógłby do mnie zadzwonić X. - i X. właśnie dzwoni? Albo myślicie o kimś i na niego wpadacie? Albo bierzecie telefon do ręki a za chwilę on dzwoni?

Ja mam tak nieraz...

Niektórzy tłumaczą to tym, że jeśli z kimś jesteś blisko i jesteś otwarty na to, zacznie o Tobie myśleć, a Ty to odczujesz. Może?

Choć ostatnio mimo strasznej chęci by do kogoś zadzwonić, odpuściłam. Niepotrzebne mi było wracanie do przeszłości, co było, niech zostanie przeszłością.

A kiedyś pisałam o tym tak:

Swojego czasu jakoś się niefortunnie złożyło, że z bliską mi osobą nie rozmawiałam ani nie pisałam dłuższy czas. Pewnego wieczoru myślałam o niej, ale koniec końców stwierdziłam, że już późno i dzwonić nie będę. Zasnęłam. Przyśniła mi się, a w tym śnie pytała, czemu się nie odzywam, czy się na nią pogniewałam. Sen był o tyle sugestywny, że następnego dnia kiedy nadszedł wieczór wybrałam jej numer i gdzieś tam na początku rozmowy wspomniałam, że mi się śniła i jak. Co ona na to? Ze śmiechem rzekła: bo się wczoraj zastanawiałam, czemu się nie odzywasz i gdybyś Ty dziś nie zadzwoniła, ja bym to zrobiła :)

link TUTAJ

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Porozumienie dusz. Z takimi ludźmi się zadajemy 😘

    OdpowiedzUsuń
  2. Porozumienie dusz. Z takimi ludźmi się zadajemy 😘

    OdpowiedzUsuń

Chwal jeśli chcesz, skrytykuj jeśli musisz, pytaj jeśli potrzebujesz :-)

Nie musisz się logować, ale będzie mi miło, jeśli się podpiszesz.

Subscribe